Lindo Imovel Aconchegante Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Maresias Beach pillanatokra elhelyezkedő a Lindo Imovel Aconchegante Villa São Sebastião 10 vendég elszállásolására alkalmas, és szaunát kínál a pihenésre. Az úszómedencét kínáló villa vendégeit a csaknem 25 perc sétára található Pauba Beach meglátogatására invitálja.
A kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően az International Square of Surf mindössze 100 méter távolságra, a Santiago pedig 3 km-re van az ingatlantól. A közeli turisztikai látványosságok közé tartozik a hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára található Bowl of maresias is.
A Lindo Imovel Aconchegante Villa vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket. Az 1 hálószobás szálláshelytől a közelben van a Fire Up, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.
- Helyi látnivalók
- Santiago strand3,6 km
- Pauba Beach2,3 km
- Praia de Santiago3,8 km
- Praia de Toque-Toque Pequeno4,8 km
- Pauba2,3 km
- Santiago3,8 km
- Praia de Toque Toque4,9 km
- Capela Imaculada Conceição e Santo Expedito4,7 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional133 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Lindo Imovel Aconchegante Villa közelében?
A Lindo Imovel Aconchegante Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Bowl of maresias (csak lépésekre az ingatlantól), a Maresias Beach pedig 50 méterre van. - ❓
Medence elérhető a Lindo Imovel Aconchegante Villa kínálatából?
Igen, a Lindo Imovel Aconchegante Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Lindo Imovel Aconchegante Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Lindo Imovel Aconchegante Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.